(ФОТО) Кристиано Роналдо ужива во животот: „Среќна недела – Благословен!“

Португалскиот фудбалер во последно време често се слика со трите најмалечки деца, близнаците Ева и Матео и најмалечката Алана Мартина…
Се чини дека девојчињата се сепак слабост на тато кој ја користи секоја можност да биде со нив…
Така во неделата во базенот во вилата во која престојува во Торини, тој се сликал со трите најмалечки деца а под фотографијата едноставно напишал – „Среќна недела – Благословен!“.

View this post on Instagram

Happy Sunday ❤️ #blessed

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Починала Исидора Бијелица: Книжевничката имала 52. години!

Денес, на 52. годишна возраст,починала Исидора Бјелица. Бјелица починала во станот на нејзините родители во …