(ФОТО) Меган Маркл бесна како рис: Принцот Хари тајно излегувал ноќе и пиел со НЕА!

Странските медиуми се распишувале за зачестеното дружење на принцот Хари со пејачката…
Принцот Хари (35) и Меган Маркл (38) четири месеци живеат во Лос Ангелес со нивниот син Арчи, но се чини дека не им цветаат рози, тврдат странските медиуми.
Имено, според таблоидот New Idea,, принцот Хари во текот на ноќта тајно ја напуштал куќата и минувал време со пејачката Адел (32), која им е сосед.
Изворот откри дека Адел и принцот Хари, наводно, се состанувале и заедно пиеле.
„Една вечер Меган од еден вработен дозна дека Хари е надвор од куќата. Не е дека Хари го скрил своето пријателство со пејачката, но Меган не забележала дека се случува нешто значајно“, открил извор близок до британското кралско семејство, кој додал:


„Меган е толку опседната нивните животи да одат во насоката во која таа предвидува, и покрај сето лудило во светот кое се случува колу нив.Затоа и’ не забележала дека Хари бара утеха кај другите жени“.
Изворот открил и дека принцот и пејачката тајно се дружат барем еднаш неделно.


“Адел е забавна и сака да пие, исто како што правеше Хари пред да се запознае со Меган. Таа му донесе здив на свежина во неговиот живот и го заштитила од сето она што му се случува во Лос Ангелес,а што воопшто не му се допаѓа“.
Меѓутоа, изворот потенцира дека „пијаните ноќи“ со Адел не се ништо несоодветно, и дека Меган нема причина да се лути.
„Колку што сум слушнал, тука нема флертување, иако Хари неколку пати повторил дека е воодушевен од изгледот на пејачката“, заклучил изворот.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што може да се случи во вашиот организам ако јадете ДВЕ ЛАЖИЧКИ МЕД секој ден? Канадските научници дојдоа до многу интересни податоци

Еве како редовното консумирање мед може да влијае на организмот Канадските научници истражувале и утврдиле …