Дневен хороскоп за вторник, 07.07.2020: Фасцинирајте го партнерот со необични идеи или несебично внимание…

Овен
Љубов:
Имате добро чувство, едвај чекате да запознаете личност која има позитивно влијание врз вашето расположение.
Работа:
Потребни ви се сигурни информации и прецизен распоред пред да започнете посериозна деловна активност.
Здравје:
Важно е да ја подобрите вашата кондиција.

Бик
Љубов:
Нема потреба да се сомневате во нечии зборови или приврзаности. Анализирајте ја внимателно личноста за која се грижите.
Работа:
Договорот кој го имате ветува успех, важно е поточно да ги дефинирате своите интереси во различни насоки.
Здравје:
Вие сте во одлична психо-физичка форма.

Близнаци
Љубов:
Сè што ви треба е позитивен стимул или внатрешен импулс да ја почувствувате големата емоционална екстаза што ве приближува до вашата сакана личност.
Работа:
Ако сте ефикасни, ќе имате нови придобивки и морално задоволство. Не пропуштајте добра можност.
Здравје:
Вие сте во одлична форма.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за сабота, 15.08.2020: Делувате волшебно и успевате да привлечете нечие внимание…

Овен Љубов: Некој не е во состојба да ги исполни вашите емотивни очекувања, но со …