(ФОТО) Спас за жешки денови: Стајлингот на Ангелина Џоли е идеален за лето!

Американската актерка не успеала да ги избегне папараците на улиците на Лос Ангелес
Анџгелина Џоли (45) била фотографирана на шопинг во Лос Ангелес со нејзината ќерка Вивиен (11), во обична облека во комбинација со заштитна опрема, како резултат на глобалната пандемија на корона вирусот.
Холивудската актерка избрала бел ленен фустан со широк крој.


Акцентот, се разбира, е на удобноста со оглед на високите летни температури, така што овој материјал е совршен избор.
Со оваа облека, таа комбинирала балетанки во беж боја и црна торба.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) КОВИД -19: 13. МИЛИОНИ ЛУЃЕ ЈА ПОБЕДИЛА КОРОНА: Во Бразил 22. илјади новозаболени за 24. часа, со вирусот се избориле 13. милиони пациенти!

Во светот од почетокот на пандемијата „Ковид 19“ се заразени повеќе од 20. милиони луѓе, …