(ФОТО) ЕДНОСТАВНО А ЕФЕКТНО – Славеничко издание на Меланија: Првата дама на Америка во бел фустан со детал кој ефектно го обликува струкот!

Првата дама на Америка блескала на прославите на Денот на независноста
Меланија Трамп (50) ги дочекала гостите во пристојно годишно издание на прославата на Денот на независноста на Америка со нејзиниот сопруг Доналд во улога на домаќинот пред Белата куќа.


Првата дама на Америка избрала долг бел фустан со едноставен и беспрекорен крој за оваа церемонија.
Таа го комплетирала стајлингот со широк перфориран појас во бордо боја. Спектакуларниот појас избран од Меланија совршено ја обликува половината, со што се создава женска фигура на песочен часовник.


Таа совршеното издание го заокружила со бели балетанки со шпиц.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

КОРОНАВИРУС – ПУТИН: Ја регистриравме вакцината против корона, ЈА ВАКЦИНИРАВ ЌЕРКАТА

Рускиот претседател Владимир Путин потврдил дека Русите ја регистрирале првата вакцина против корона на светот. …