ЅВЕЗДИТЕ ИМ СЕ НАКЛОНЕТИ: На овие хороскопски знаци јули им донесува среќа на секој чекор!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
На овие знаци на Зодијакот, сè ќе им успева овој месец
Пристигна јули, летен месец што носи и одмори. Но, со оглед на здравствената криза поради пандемијата на корона вирус, поинаку е од сите претходни години.
Но, овој месец носи и судбински промени и природни феномени. Лунарното затемнување на 5. јули и млада месечина на 20. јули.
Сето ова ќе се рефлектира на различни начини на хороскопските знаци. Постојат три знаци што особено ќе имаат корист од ова.

Рак
На овој хороскопски знак ѕвездите му се многу наклонети во јули. Во бизнисот, тој ќе постигне се што замислува. Меркур го поддржува Ракот!
Кога станува збор за љубов, ги чека и магичната привлечност на спротивниот пол. Заедно со тоа доаѓа и моќта на полната и младата месечина. Додека полната месечина им испраќа среќа, младата им донесува големо изненадување и промени во животот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ДОБРО Е ДА СЕ ЗНАЕ – Совети кои можат да ви го спасат животот! Ако видите бранови во форма на коцка, веднаш излезете од водата!

Животот не е толку мрачен и опасен како што вестите би сакале да мислите. Меѓутоа, …