(ВИДЕО) МОРАЛА ДА ГО ПОСЛУША – НОВИНАРКА НА СИ-ЕН-ЕН ОГРАБЕНА СРЕДЕ ПРОГРАМА ВО ЖИВО: Известувала за водостој а потоа и пришол маж со нож!

Новинарката на Си-Ен-Ен, Бруна Маседо била ограбена од случаен минувач, под закана од нож, додека известувала од Сао Паоло за нивото на водата на реките во Бразил.
За време на преносот во живо, еден маж и се приближил и ја замолил да му ги даде мобилните телефони.
„Таа беше многу исплашена, но добро е“, рекол водителот на шоуто во кое била вклучена.
Тој рекол дека не е можно веднаш да се разбере што се случува и дека тие разбрале кога го „скратиле“ видеото.

Отпрвин, додадл тој, се чинело дека бездомникот само сакал да помине, но потоа извадил нож.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Роналдо со семејството на одмор во Портофино: Георгина повторно во центарот на вниманието!

Асот на Јувентус, Кристиано Роналдо одмора со семејството на малото туристичко место во Портофино (област …