(ФОТО) 6.500 евра на подот додека се слика: Детал на фотографијата го открива луксузот во кој живее Георгина!

ГЕОРГИНА Родригез ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со фотографија во бел тесен фустан што ги истакна нејзините облини.
„Среќата никогаш не се намалува ако се сподели“, напиша таа покрај фотографијата на која позира на брод. „Убава си“, „Божествена“, ја пофалија фановите.

На истата фотографија, таа позирала со нејзината ќерка Алана Мартина, додека до неа на подот се наоѓа скапа рефлексивна торба на Луј Витон. Тоа е торба од колекцијата од 2019 година на дизајнерот Виргил Абло за Луи Витон. Транспарентната торба со разнобојни рефлексии е дел од машката колекција, но се чини дека и Георгина сакала копија и за себе.

На официјалната веб-страница, цената на торбата може да се дознае само на барање, а на Интернет е можно да се најде на некои веб-страници по цена од околу 6.500 евра.

Инаку, парот и нивното семејство во моментов летуваат во Италија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сите „Со срце за Цобе“ – Сега донираме и преку Телеком  и A1

Младиот Слободан Попоски кој веќе 10 години се бори со остеодарком со третмани на онкохипертермија …