Дневен хороскоп за вторник, 30.06.2020:Поставете јасна линија помеѓу љубезното однесување и авантуристичките мотиви..

Овен
Љубов:
Поставете јасна линија помеѓу љубезното однесување и авантуристичките мотиви.
Работа:
Одредена доза на мистицизам може да ве поттикне да бидете поупорни, но може да донесе и непријатност.
Здравје:
Дозволете си добар третман.

Бик
Љубов:
Имате силен интуитивен впечаток дека нечии ветувања не се доволно искрени. Се грижите за нечија нејасна порака и однесување.
Работа:
Не преземајте ризици во работи што не ги знаете доволно или во ситуации кога постои некаква форма на забрана. Важно е да го почитувате деловниот договор.
Здравје:
Ќе уживате во неколку часови добар сон, обрнете внимание на соништата.

Близнаци
Љубов:
Во емотивна смисла, испланирајте омилена забава или средба. Некој ве покренува кон емотивна иницијатива.
Работа:
Вашиот успех и задоволство зависат од меѓусебен договор, нема потреба да ги одложувате редовните обврски.
Здравје:
Дозволете си некоја забавна содржина, како рецепт за добро расположение.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Фотки на девојка станале хит на интернет бидејќи ги има НАЈДОЛГИТЕ НОЗЕ на светот!

Девојка од Монголија е висока 205 сантиметри и ги има вторите најдолги нозе на светот. …