(ВИДЕО) ЛОША ПРОЦЕНКА! Преголемата брзина „го однела“ во премногу вода!

Подвозниците се често, особено после обилните дождови , опасни за сите а најмногу за возачите кои ги преценуваат своите но и способностите на својот автомобил.


Така овој автомобил со неговиот сопственик завршиле во длабока вода која скоро ќе ги потопела откако возачот со преголема брзина влетал во подвозникот….
Погледнете:

Úszni tanul

Kecskeméten egy autós úgy gondolta, az ő autója úszni is tud!(Nagy az Isten állatkertje)

Gepostet von Szenzáció am Donnerstag, 18. Juni 2020

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Фотки на девојка станале хит на интернет бидејќи ги има НАЈДОЛГИТЕ НОЗЕ на светот!

Девојка од Монголија е висока 205 сантиметри и ги има вторите најдолги нозе на светот. …