КОРОНА ВИРУС ВО МАКЕДОНИЈА – Пост на Фејсбук кој предизвика многу дискусии:„На слава и дошле 100 луѓе а и починале сопругот и синот!“

Боби Илиевски секојдневно постира разни информации а оваа е за една трагична семејна случка ги разбранува припадниците на Фејсбук:
„176 позитивни и 9 починати.

Во меѓувреме жена што правела слава на Ѓурговден на која дошле 100 луѓе и на која и починале сопругот и синот од корона вирусот, сега ќе прави 40 дена па пак 100 луѓе поканила“.
Погледнете подолу како луѓето реагираа на ова:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(АУДИО СНИМКА) ШОК! Протече СНИМКАТА од брза помош откако Болдвин ја усмртил колешката – Жена вреска и го обвинува ОВОЈ ЧОВЕК!

Слушнете што рекла помошничката сценарист! Невидена трагедија на филмскиот сет се случи кога актерот Алек …