(ФОТО) Лејди Гага ептен се опуштила: Со широк „дукс“ се обидела да го скрие стомакот!

Папараците, во саботата, „ја уловиле“ пејачката Лејди Гага кога излегувала од ресторан со своето момче Мајкл Полански во исклучително необична облека.
Имено, таа носела само широка маица под која стомакот и бил толку видлив што многумина веднаш помислиле дека е бремена, јавуваат странските медиуми.


Маицата потполно ги покрила шорцевите кои наликувале на оние спортските. Но, најголемото внимание било упатени кон нејзиниот стомак мкој се „наѕирал“ и под широката облека.Сепак, Лејди Гага била модно ускладена бидејќи заштитната маска и била во ист тон со ташната и патиките.


Ден порано Гага соопштила дека нејзината турнеја Chromatica Ball ја одлага за летото 2021. година.


Извор: justjared.com

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈПОЗНАТАТА ПРЕЉУБНИЧКА ТВРДИ: Мажите изневеруваат само од една причина! Не сум јас виновна, зошто не ги чувате подобро?

„Себеси се гледам како личност која ги решава туѓите љубовни проблеми, а не како некој …