(ФОТО) ГО ИСКОРИСТИЛА МОМЕНТОТ – ПРОДАВАМ ПРСТЕН ОД ИЗМАМНИК КОЈ МЕ ЛАЖЕШЕ 4. ГОДИНИ: Девојка поставила ХИТ оглас откако ја дознала СУРОВАТА ВИСТИНА!

Зои Бат (26), од 2015 година, била во љубовна врска со 14. години постар маж, а потоа се свршиле и планирале венчавка.
Вљубената девојка открила дека нејзиниот вереник со години, зад нејзин грб,се гледа со друга. Таа веднаш го побарала прстенот за свршувачката што му го купила. Накусо, сега го продава преку Интернет.
“Машки прстен на продажба. Во добра состојба со неколку гребнатини, но сепак изгледа убаво – единствено што не е во ред со тоа е што може е ‘заразен’ од лажлив измамец, од човекот кој го носе”, напишала Зои на Фејсбук покрај својот оглас.


Сега вели кдека и е мило што открила дека Пол ја изневерувал пред свадбата, затоа што е сосема сигурна дека ќе продолжил и во бракот.
“Јас го запросив него а тој рече дека сум го престигнала затоа што и тој планирал да ме запроси, како и да е. Тој рече дека ќе го носи со гордост затоа што е среќен што е со мене и сака сите да го знаат тоа”, напишала измамената девојка.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Мајка за синот изградила мостови до училиште

Грижлива мајка во кинеската провинција Хенан потрошила повеќе од милион јуани или околу 154.000 американски …