ИСКРЕНО – Шарлиз Терон открила детали од врската со Шон Пен: „Никогаш не би се омажила за него!“

Дури кога поминале неколку години од нивното раскинување, убавата јужноафриканска актерка и познатата добитничка на Оскар проговорила за нејзината поранешна врска со својот колега, и’ иако јавноста била убедена дека е само прашање на време кога таа ќе ја легализира врската, Шарлиз Терон сега изненадила од нејзиното видуање на нивната врска.
Изгледа дека Шарлиз Терон решила да ги израмни сите нерешени сметки со нејзиниот поранешен партнер, славниот актер Шон Пен. Гостувајќи во радио шоуто „Хауард Стерн шоу“ за СириусХМ, каде го промовирала нејзиниот последен филм „Старата гарда“ што го снимила за Нетфликс, таа била малку изненадена кога водителот Хауард Стерн ја замоли конечно да ги коментира гласините дека некогаш била свршена за денес 59-годишниот актер.


„Што? Тоа не е точно. Не. Јас дури и не размислував да се омажам за Шон, тоа се ср**а. Бевме во врска, но тоа беше – врска“, рекла Шарлиз Терон и продолжила: „Дефинитивно беше врска, но тоа траеше едвај една година. Никогаш не почнавме да живееме заедно. Никогаш не би се оомажила со него. Немаше ништо слично на тоа“.

Шарлиз Терон и Шон Пен беа во врска од 2013. година, а нивната врска се прекина во 2015. година. На прашањето од Хауард Стерн дали некогаш размислувала за брак и дали се чувствува осамена, Терон одговори:“Никогаш не сакав да се омажам. Тоа никогаш не ми беше важно. Се колнам во животот на моите деца. Никогаш не сум бил осамена или сум се чувствувала осамена. Нема место за романтична врска во мојот живот во моментов. Уживам да ми ‘местат’ мажи, но не мислам дека некогаш ќе бидам волјна да живеам со некого повторно. Да бидам потполно искрена, веројатно некој ќе мора да купи куќа до мојата. Јас сум премногу стара за такви срања”.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Дивееле со Ламборџини, полицијата им ги запленила автомобилите

ДИВЕЛЕ навечер со своите Ламборџини, а полицијата решила да го „награди“ таквото однесување. Иако суперспортските …