(ФОТО) ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДА ЌЕРКАТА НА МОНИКА БЕЛУЧИ! Ја добила со Касел: Се бави со моделинг а ОВА сигурно го наследила од мајка си!

Моника Белучи со Винсент Касел добила две ќерки – Дева и Леони. Дева веќе е добро познат модел, а според многумина, својата убавина ја наследила од нејзината мајка.
Според странските медиуми, таа гради многу успешна кариера, а на социјалната мрежа Инстаграм, неа во голема мерка ја следат обожавателите на нејзината позната мајка, кои се восхитени
од нејзиниот изглед.

 

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Љубовна приказна каква нема ниту на филм: Шон Конери 45. години сакаше една жена

Во свет каде што односите и браковите се’ потешко се преживуваат, парот кој остана заедно …