(ВИДЕО) Возач,неколку секунди после купувањето, превртел нов Волксваген Поло!

Возбудата поради нов автомобил на многу купувачи не им дозволува да спијат, а еден возач купувањето нановиот автомобил нема да го памти по добро.
Видеото снимено во Индија, покажува дека возачот го превртел својот автомобил на покривот неколку секунди откако го купил и превземал Фолксваген поло.
Безбедносните камери го снимиле моментот кога клиентот го презел автомобилот, а потоа по неколку метри ја удри оградата на излезот и се превртел. Тогаш, на помош му дошле оние што биле во непосредна близина.
За среќа, никој не е повреден.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Први фотографии од новите модели на БМВ

На интернет се појавија првите официјални фотографии од двата модели со високи перформански на БМВ …