(ФОТО) Рита Ора објавила секси фотка – глупа грешка открила дека направила фотошоп

РИТА ОРА ги воодушеви фановите, оваа недела, со фотографии направени по тренингот. Додека некои само уживаа во погледот, оние со поостри очи забележаа дека пејачката си играла со фотошопот.
На фотографијата која е објавена прозорецот во позадина е целосно деформиран, од каде може да се заклучи дека таа дигитално го вовлекла стомакот.


Кога ги видела коментарите за фотошопот, таа бргу ја избришала фотографијата и објавила нова со нормален прозорец.


Нормално, фановите не ја заборавила првата фотографија.

„Навистина ја поправила грешкат и објавила нова фотка, хахааха“, коментирале.

Фото:Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

За два дена ќе наполнеше 41. година: Познат пејач пронајден МРТОВ во станот – Се уште непозната причината за смртта

Пејачот починал 7. дена пред неговиот 41. роденден Шкотскиот пејач Дариус Кембел, кој на јавноста …