(ВИДЕО+ФОТО) ХОЛИВУДСКАТА БУЦКА ГИ ШОКИРАЛА ФАНОВИТЕ: Ребел сака да ислабне до 75. кг и веќе е на половина пат!

Со години беше една од најпознатите буцки во Холивуд, но Ребел Вилсон реши да го промени својот живот.
Во четвртокот, 40-годишната актерка објави фотографија о која ги остави своите обожаватели во чудо.
Облечена во тесна сива маица и сиви хеланки, ужива во сонцето и природата, а комбинацијата на облека откри дека изгубила повеќе од десет килограми.

View this post on Instagram

Australia you cheeky possum!

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on

Неодамна објавила дека си поставила амбициозна цел за 2020 година. Нејзината желба е да ослабне до 75 килограми.

View this post on Instagram

@vogueaustralia photo by Nicole Bentley

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on

Ребел моментално е во родната Австралија каде продолжува со тренинзите. Таа неколку пати има напоменато дека за успешно и здраво слабеење се потребни рамномерна исхрана и редовни тренинзи. А, токму тренинзите се она што таа често го покажува на својот профил на Инстаграм.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(Рецепт) ЗАЈАКНЕТЕ ГО ОРГАНИЗМОТ – Напоиток кој го стимулира имунитетот кај децата и возрасните: За да се заштитите од грип и вируси ПИЈТЕ ГО ОВА СЕКОЈ ДЕН!

Зајакнете го вашето тело пред есента и инвазијата на нови вируси и грип… Ако телото …