(ФОТО) Вдовицата на Коби Брајант неутешна: „Денес таа би матурирала!“

Ванеса Брајант и оддала почест на покојната ќерка Џиана на денот кога требало да заврши средно училиште.
“Честитки, Џиџи. Те сакам засекогаш и вечно. Јас сум толку горда на тебе”, напишала таа на Инстаграм со фотографија од дипломата.
Џиана, нејзиниот татко Коби Брајант и седум други лица загинаа во хеликоптерска несреќа.
“Јас сум многу горда на тебе,Џиџи. Ти заслужи да живееш долг, здрав и среќен живот”, напишала Ванеса на својот Инстаграм.
“Посакувам да те гушнам и да кажам колку сум горда на тебе. Ти си најдобра, душо. Мама те сака и ми недостигаш повеќе отколку што би можела да изразам”, напишала Ванеса.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Семки од сончоглед – толку здрави а често запоставени

Научните студии покажале дека семето од сончоглед содржи супстанции кои помагаат за побрзо заздравување на …