Пејачка после повеќе спонтани пометнувања:„Бев многу лута на Бог!“

Пејачката признала дека му била „лута“ на Бога откако доживеала три спонтани абортуси.
Кери Андервуд признала дека е загрижена дали ќе може да ја изнесе четвртата бременост. Андервуд го роди синот, Исаија, пред пет години.
Во отворен разговор, пејачката открила дека се чувствува виновна затоа што своите фрустрации ги пренела во нејзината вера, една од најважните работи во нејзиниот живот.
Андервуд, кој безбедно го пречека својот втор син Јаков во јануари 2019. година, објаснила дека имала искрен разговор со Бога.
“Му кажав како се чувствував. Бев повредена. Бев лута и, се разбира, се чувствувате виновни затоа што сте лути на вашиот креатор”, рекла пејачката.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Се свршил синот на Бекам, Викторија не го крие воодушевувањето:„Не можеме да бидеме посреќни!“

БРУКЛИН Бекам, синот на Дејвид и Викторија Бекам, се свршил со својата девојка Никола Пелц …