(ВИДЕО) ШОК ЗА ФАНОВИТЕ: Шерон Стоун ги подржала протестите во САД и изненадила со изгледот – драстична промена!

За познатата актерка Шерон Стоун честопати се пишува дека е како вино, колку е постара толку подобро. Сепак, нејзиното ново издание, кое „се појави“ на социјалните мрежи, ги изненади фановите кои едвај ја препознале.
Sвездата на „Сирови страсти“ го поддржа движењето #BlackLivesMatter, по насилната смрт на Афроамериканецот Џорџ Флојд. Таа направи бизарно видео за тоа како да се направи безбедна просторија.
“Здраво луѓе. Сега сме среде хаос. И ако сте некаде каде се чувствувате несигурни, треба да го сторите тоа. Најбезбедно место во вашата куќа би можело да биде бањата затоа што веројатно таму имате најмалку прозорци”, започнала Шерон на Инстаграм.
Потоа продолжила со смешни совети, пишува Filmy one..

View this post on Instagram

Make a safe room here’s how 👍🏻💪🏻

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

„Во кадата можете да ставите неколку ќебиња и перници, доколку спиете таму“, вели таа.
Сепак, овие бизарни совети беа засенети од нејзиниот изглед. Многумина коментираа дека таа не личи на себе, дека остарела „преку ноќ“ и дека лицето и изгледа „испиенио“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) ХУМАНОСТ НА ДЕЛО: Дедо (85) на клавир свири познати мелодии и така им помага на заболените од рак

Во чест и сеќавање на неговата почината сопруга, тој ја иницирал оваа хуманитарна акција. Алан …