(ВИДЕО) Италијанската водителка, среде емисија, имала „непријатност“ со фустанот кој и се отворил на незгодното место…

Се чини дека италијанската презентерка,Барбара Овиени, постојано има проблеми со фустаните и откривањето на долната облека бидејќи медиумите повторно се навратиле на нејзина снимка стара две години…

Таа изгледала гламурозно во бел фустан со висок шлиц додека била домаќин на шоу посветено на фудбалот и сè поминало според планот.


Но, во еден момент, фиксирајќи го фустанот што го носела, таа го кренала премногу високо и ја покажала својата долна облека.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МОЌНО И ПРИРОДНО – Ова се убедливо најјаките природни антибиотици: Научно потврдено го јакнат имунолошкиот систем и штитат од сите видови инфекција!

Премногу често посегнуваме по фармацевтски антибиотици, кои можат да бидат многу опасни и имаат потполно …