(ВИДЕО+ФОТО) ИРИНА ШАЈК ПОВТОРНО ВООДУШЕВУВА: Во проѕирна долна блека покажала скоро се!

Иако светските медиуми повторно ја поврзуваат со бившиот партнер, Бредли Купер, со кого има ќерка, се чини дека за Ирина Шајк во моментов е најважно да се посвети на кариерата…

Тоа го покажала и со снимањето за најновата кампања за брендот Intimissimi,за долна облека.

Ирина Шајк во моментов е најзафатената и најбараната манекенка во светот, а беше ангажирана и како лице на брендот за долна облека, за чие ново уредништво не беше проблем да се соблече, дури и во најтранспарентните парчиња.

Во новите фотографии за Intimissimi , Ирина го рекламира градник „Свева“, кој е транспарентен, исто како и долниот дел. Значи, ако некогаш сте посакале да видите баш сè од Ирина, сега е вашата шанса.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Рецепт на денот:„Марокански ќофтиња“

Можеби треба да внесете промени во начинот на подготовка на популарните ќофтиња. Погледнете, можеби овој …