(ВИДЕО) ГОЛЕМА ЧЕСТ: Марија во Kaliopi fan art од натпреврувачка во домаќин на финалето!

Како и многу млади и Марија Спасовска се пријави за „Калиопи фан арт“, но не се прашуваше што сака таа…
Имено Калиопи, како добар музички познавач на музиката, по слушањето на Марија одредила дека нашата млада пејачка е премногу квалитетна за „Калиопи фан арт“ каде главно се натпреваруваа анонимуси. Наместо натпреварувачка улога Калиопи сметала дека Марија треба да биде домаќин заедно со неа…
Така се случи Калиопи и Марија заедно да го пречекаат добитникот на најголемата награда од Kaliopi fan art и заедничкото дружење да биде не само со Калиопи туку и со Марија како со две евровизиски претставнички на Македонија

📌 KALIOPI FAN ARTРевијален дел / Revijalni deo / Video show part➡️Marija Spasovska, Skopje – Macedonia

Gepostet von Kaliopi am Donnerstag, 28. Mai 2020

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Налеј, Налеј“, љубовна приказна која ги руши сите рекорди

Спотот за водечката нумера на серијата „Македонија“ – “Налеј, налеј“ која ја доживеа својата промоција …