(ВИДЕО) Група пријатели видела мечка: Се шокирале кога виделе кога ја оторил вратата на Мерцедес-от

Погледнете како изгледало тоа
Група луѓе кои патувале во Северна Каролина биле во шок кога сфатиле дека мечката провалила во еден од нивните автомобили, сребрен мерцедес.
Група пријатели биле во кабина во Ашевил кога забележале мечка како сењ врти околу луксузен автомобил. Тие прво го истерале животното подалеку од Мерцедес, но мечката се вратила и импресивно ја отворила влезната врата како што снимале.
Потоа едниот од нив, поранешен извидник, почнал да вреска, а другите му се придружиле, а мечката избегала. Подоцна, кога ги виделе нејзините траги во возилото, откриле дека мечката веќе провалила во автомобилот.
Погледнете како тоа изгледало.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за среда, 15.07.2020: Избегнување на отворен дијалог со блиска личност е знак на емоционална слабост…

Овен Љубов: Во средбата со некој близок, нема потреба да реагирате импулсивно, да го контролирате …