НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ: Меган и Хари за годишнината на БРАКОТ си подариле „некралски подароци“

Пред две години, на 19 мај, Меган Маркл и принцот Хари меѓусебно си го кажаа судбоносното „да“. За годишнината тие меѓусебно си врачиле подарок што им е исклучително важен.
Според странските медиуми, Меган и Хари си дале еден на друг памучни работи. Експертите тврдат дека памукот е симбол на поврзаност и време што ќе ве направи пофлексибилни, и веројатно затоа се решиле за таков подарок.

 

Извор близок на парот изјавил дека Меган и Хари ја прославиле годишнината од свадбата мирно, со нивниот син Арчи.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ПРИМЕР ЗА ВОСХИТУВАЊЕ – Се преполовил а имал 226 килограми:„Јас сум доказ дека е се’ возможно!“

Момчето кое поради лекови и љубовта кон брзата храна дотуркал до 226. килограми одлучил да …