(ВИДЕО+ФОТО) БИЗАРНО ТВ ШОУ: Мажите се натпреваруваат на оваа жена да и направат дете!

Дури 15. мажи се натпреваруваат да и направат дете на 40-годишна жена во новото шоу на Fox, Labor of Love.
Домаќинката на шоуто е Кристин Дејвис, најпозната по улогата на конзервативна Шарлот во серијалот „Сексот и градот“. Главниот протагонист е Кристи Кетцман, која сака да има дете пред да и отчука биолошкиот часовник, а во моментов е разведена.

Како што вели, по години во кои ја ставила својата кариера на прво место, таа сака да го најде човекот на нејзиниот живот, но уште поважно е таткото на нејзиното дете.
„Само што наполнив 40 години и прекиван врска. Се обидов да се снајдам на состаноците бидејќи сакам да основам семејство, а времето не е на моја страна. Мислам дека многу жени ќе се идентификуваат со мојата приказна“, рекла таа.

View this post on Instagram

Wondering what it’s like to have Kristin Davis as a BFF? (Spoiler: it’s exactly as amazing as you think! ❤️) Check out our new promo on my Facebook page and tune in May 21 when @LaborofLoveFOX premiers on @foxtv!!! 🍾🥂#LaborofLove • • • • • #fierce #unstoppable #motherhood #shemeansbusiness #LaborofLove #herbusiness #bossbabetribe #creativechics #dreamersandoers #femaleentrepreneur #girlbosses #bossbabesquad #hersuccess #womenintheworld #sisterhoodovercompetition #thisgirlmeansbusiness #womensupportingwomen #sayyestosuccess #womenwithambition #womenwholead #lifesgreatestadventure #myjourney #femaleempowerment #women #bossbabe #goafteryourdreams #makeithappen #gobigorgohome #themodernmamanista #FOXtv

A post shared by Kristy Katzmann (@kristykatzmann) on

Со оглед на тоа дека резултатот од шоуто треба да биде бебе, јасно е зошто е поконтроверзно од повеќето слични емисии во кои се бара партнер.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Стравично убиство: Го застрелал соседот поради ТВ шоу…

Приказната за убиството на геј млад човек е документарен хит на Нетфликс. Експертите го анализирале …