(ФОТО) ЗА НЕА ГОДИНИТЕ СЕ САМО БРОЈ: Џеј Ло воодушевила со фотографиите од вежбање!

Џенифер Лопез уште еднаш покажала дека нејзината фигура не е лесна за остварување.
Пејачката изгледа импресивно дури и на 50-годишна возраст, а вчера ги „разбуди“ обожавателите со фотографии од тренинзите, кои добиле скоро три милиони лајкови за само еден ден.
На првата фотографија, ѕвездата позира пред огледало, а зад неа стои опрема за вежбање. Таа седи на машини за вежбање, а режимот на интензивна обука ги покажува своите резултати.
Фановите биле воодушевени, па некои од коментарите биле „Сакам да тренирам со втебе и да се вратам во форма“ и, накратко и јасно – „Ѕвер“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) МОРБИДЕН КОРОНА ИЗУМ: Картонски болнички кревет кој во момент може да се претвори во мртовечки ковчег!

Болнички кревет од картон, кој исто така може да послужи како ковчег, може да изгледа …