(ФОТО) ШОКИРАЛА – РУСКА ВОДИТЕЛКА ВО ЖИВО ПРИЗНАЛА ДЕКА СИ ГО ПРОДАВАЛА ТЕЛОТО: Дана признала дека сега две и пол години живее без тоа!

Дана Борисова (43) го привлекла вниманието на јавноста, откако неодамна се појавила на едно шоу и открила дека немала секс повеќе од две и пол години, затоа што, како што вели, и се згадил откако го продавала своето тело за пари. Таа во емисијата разговарала со водителката на различни теми, а најмногу ги изненадила гледачите велејќи дека немала секс повеќе од две и пол години.
Таа вели дека воопшто не и недостасуваат сексуалните односи, а потоа ги шокирала сите признавајќи дека порано го продавала своето тело за пари.
„Се случи три или четири пати кога бев на дрога. Немав пари, па морав да ја однесам ќерка ми кај нејзиниот татко“, откри Дана.


View this post on Instagram

🎁🎄💜Привет,мои дорогие подписчики ,знаю ,недоумеваете ,куда я пропала 😃Но ведь я вернулась домой ,в холодную Москву ,и теперь не могу выкладывать такие живые увлекательные сториз 😄😄🙈🙈🙈Была счастлива ,когда увидела любимую @michelle_beautifulface 🐶,а вообще очень жаль ,что все программы в отпуске до 13 😉


A post shared by Dana Borisova (@danaborisova_official) on


Таа рекла и дека тогаш се обидела да „лежи како вреќа компири“ и да не се помрднува.
„Легнете, затворете ги очите и помирете се со тоа. Тоа е сè“, искрено рекла таа.
Токму заради таквото минато,на оваа Русинка повеќе не и е до секс. Денес, таа тврди дека никогаш не би се вратила на таков живот или би го продала своето тело затоа што тоа е „гадно искуство кога е трезна“, што уште повеќе ги шокирало гледачите на тоа шоу.
„Немав секс повеќе од две и пол години, но тоа е моја одлука. Не ми недостасува“, објаснила таа. Атрактивната русокоса добила многу пораки за поддршка по интервјуто, каде нејзините обожаватели напишале дека се гордеат со неа затоа што таа сето тоа го кажала и во јавноста.Дана на Инстаграм ја следат 479. илјади фанови, а таа често објавува голи фотографии и на стотици селфи.

View this post on Instagram

👌💐👄Итак ,все тайное становится явным ☝️Вообще не собиралась делать пост о загадочном МИСТЕРЕ Х 😉😈Но сегодня в интернете несколько порталов написали ,что ВИДЕЛИ РЯДОМ СО МНОЙ ИМПОЗАНТНОГО МУЖЧИНУ СРЕДНИХ ЛЕТ😁🤣🔝Такой вариант исключён 😆👍,потому что я сама его в жизни не видела и не слышала🙈,есть только небольшая инфа ,что зовут его ВЛАДИМИР 😍🔥😅Цветы от него привозит курьер по понедельникам 💐🌹Огромные букеты по 100 роз,украшенные коробочками хлопка ,как мне объяснили .Так же я наконец то стала обладаем престижного гаджета 😄11 айфона ,но приобрела его сама ,на деньги ,говорю как есть ,присланные мне на карту ,привязанную к номеру 😉,я честна и рассказываю как есть .Голосом мы не общались ,лишь пару раз в день он пишет на Вотсапе и вежливо интересуется ,как мои дела?Как думаете?Он вообще-то объявится?👿или ,возможно ОН ЖЕНАТ?🥺тогда мне не подходит 🙅‍♀️ Очень жду свежие предположения в комментариях 👍👍👍😍 #данаборисова #зима2020❄️❄️❄️ #незнакомец #интрига #довстречивэфире

A post shared by Dana Borisova (@danaborisova_official) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за понеделник, 08.08.2022: Понекогаш треба да го исклучите разумот, има работи кои не можете да ги објасните врз основа на логички правила. Оставете ги вашите чувства да „проговорат“…

Овен Љубов: Подобро е да ја прифатите идејата на партнерот отколку да направите љубоморна сцена. …