(ВИДЕО) Марија Спасовска со „Црно и бело“ ја воодушевила Калиопи и… е финалист од четвртата недела!

KALIOPI FAN ART продолжува и открива нови таленти од регионот…
Сите кои, во одредените категории, сакаат да се натпреваруваат можат да се пријават на ова регионално натпреварување во време кога поради корона вирусот сите мораме да седиме дома.
Најновиот финалит, од четвртата недела е Марија Спасовска која реши за „пласман да се бори“ со евровизиската „Црно и бело“ на Калиопи…
Е, кога изведувачката ќе ви даде комплименти кои ќе ве прогласат за најдобри таа недела е сигурно посебно чувство за кое веројатно Марија ќе раскажува…
Но, очигледно е дека младата Марија се внела себе во оваа изведба…погледнете

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(Рецепт) Ниту еден лек не му е рамен: Овој напиток го стабилизира шеќерот, го чува здравјето на срцето и го јакне имунитетот!

Го чува здравјето на цел организам… Еѓипјаните со право алое вера го нарекле растение на …