(ФОТО Галерија) ЛЕЛЕ…Овие возачи своите автомобили ги довеле во невозможни ситуации…Спасување…многу тешко!

На нивните автомобили под итно им е потребна заштита, кон нив се однесуваат крајно неодговорно.
На секој возач му се случува по некоја грешка во сообраќајот, што може да има помали или поголеми последици по нивните лимени миленици, но постојат и возачи кои секогаш одново ги оштетуваат своите автомобили.


Нивните автомобили сега може да ги спаси само здружение за заштита на лимени миленици, а некои од таквите возачи кои веројатно никоаш не требало да добијат возачка дозвола погледнете во галеријата.


 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) КОГА ПАРИТЕ НЕ МОЖАТ ДА ТИ КУПАТ СРЕЌА: Атина Оназис – сопругот немилосрдно ја изневерувал, никогаш не ја преболела смртта на саканата личност, многу трагедии и го одбележале животот

Проклетството на семејството Оназис не ка одбегналоЖивотот на Атина Оназис, и покрај нејзиното потекло и …