ПОВТОРНО СЕ РАЗВЕДУВА СЛАВНИОТ ПАР – Амал и Џорџ Клуни!? Еве што пресудило да ја донесат оваа ОДЛУКА!

Еден од најинтригантните бракови во Холивуд е помеѓу актерот Џорџ Клуни и Амал Клуни. Брачната двојка која ја чува приватноста и семејниот живот надвор од очите на јавноста се разведува,а сето тоа се должело на ефектите од пандемијата на коронавирус и животот во изолација.


„Џорџ не е навикнат да му се наредува и не го поднесува тоа, а Амал целиот однос почнал да ја гуши и не сакала цело време да мора да чисти по него“, рекол извор за медиумите, додавајќи дека и двајцата се подготвени за разводот кој би бил „тежок“ повеќе од 500 милиони долари.

loading...


Животот во изолација така и пресудил на славната двојка, кој во бракот ги добил двегодишните близнаци Ела и Александар.
Сепак, нема официјална потврда за овие наводи, а со оглед на тоа дека за нивниот развод веќе е пишувано во неколку наврати, овие информации треба да се земат со резерва, сè додека не станат официјални, јавуваат медиумите.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Руски рапер се самоубил поради Путин

Според странските медиуми, раперот Иван Виталиевич Петунин, попознат по уметничкото име Воки, извршил самоубиство поради …