(ВИДЕО) Се’ е на далечина освен сметките:„Нула приход – расход – боли глава – има ли корона за нив?“

Снимката на босанскиот глумец за сметките и парите за бреме на пандемијата станала хит.
Босанскохерцеговскиот глумец и водител, Драган Маринковиќ Маца ги намсеал следбениците на Инстаграм со снимка за сметките и парите за време на пандемијата.


View this post on Instagram

SMRT FAŠIZMU!!!!


A post shared by Dragan Marinković Maca (@dragan_maca) on


Во поновото видео вели дека е се на далечина – родители, пријатели, работа, љубов…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Јелена Ѓоковиќ споделила фотографија од Дијана и Новак: Оставила краток и јасен коментар за својата свекрва!

Новак Ѓоковиќ вчера постигна голем спортски успех Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ ја освои десеттата …