(ВИДЕО) НОВА МЕТОДА: Македонец чува пчели во тегли!

Дали филмот „Медена земја“ имал влијание на овој човек или тој сакал да се обиде нешто ново знае само тој…


Човекот кој чува пчели во тегли се вика Благојче Настевски и во видео покажува како го прави тоа.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Денис Кралевски од Македонија доби шанса за втор живот благодарение на лекарите од УМБАЛ „Св. Ана“ во Софија

Тимот на д-р Станислав Јорданов од болницата „Св Ана“ во Софија му даде шанса на …