(ФОТО) Постара дама влегла во супермаркет и со својата маска ги насмеала другите клиенти

Во ред, нејзиниот потег има смисла затоа што веројатно немала соодветна заштитна маска, но оваа постара дама не можеше да помине незабележана кога се појави во супермаркетот во… ОВА. 🙂
Нејзината маска многу други клиенти ги натерала да се смеат и не е изненадување што таа на крајот стана хит на социјалните медиуми.
Еве што таа се појавила таа:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за вторник, 18.05.2021: Среќата е потенцијално на ваша страна, постои личност која ви дава искрени чувства. Важно е да се направи добар избор…

Овен Љубов: Не давајте големи и избрзани ветувања на саканата личност. Можно е да се …