(ФОТО) Селена Гомез скоро непрепознатлива: На насловната страна се надминала самата себе!

Пејачката и актерка Селена Гомез е на насловната страница на „Interview“ и изгледа тотално поразлично од она на што сме навикнати.
Таа украсила и неколку други страници од ова издание, а самата на својот Инстаграм профил напишала колку е возбудена поради овие фотографии.
Селена, во интервју со комичарката Ејми Шумер, „ја отворила душата“ и открила многу од проблемите со кои се борела, но сепак нејзините фотографии привлекле најмногу внимание.


На нив, Селена позира во оскудни комбинации кои ја откриваат нејзината беспрекорна фигура, а до израз доаѓа и нејзината необична шминка и „откачена“ фризура, плетенките и размрената „влажна“ коса.

Ова наишло на многу одобрување на обожавателите бидејќи собрала скоро шест милиони лајкови а нејзините придружници и кажале дека никогаш не изгледала „пожешка“ и посекси.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МИРУВАЛА НЕКОЛКУ МЕСЕЦИ – Јосипа Лисац за нарушеното здравје: „Се уште сум далеку од излекување“

Музичката дива Јосипа Лисац за време на гостувањето во емисијата „РТЛ Директ“ проговорила за своето …