(ВИДЕО) НЕ МОЖЕ ПОСМЕШНО: Цел регион се смее за тоа што се случило зад новинарката во вклучувањето во живо..

Јавувањата во живо понекогаш умеат да бидат многу интересни, најчесто поради тоа што се случува околу новинарите…
Екипата на социјалната мрежа Фејсбук во Босна и Херцеговина, веќе трет ден се смее со тоа што се случило во вклучувањето во живо од Бања Лука на програмата „FTV“.
Новинарката се вклучила во програма во живо од улица по која што поминувале велосипедисти, а еден од нив ја забележал камерата и одлучил да изведе ‘перформанс’ во живо на телевизија.
Момчето, се гледа во кадарот, но неговата изведба имала несреќен крај – паѓа.
Тоа на новинарката воопшто не ѝ пречело за да продолжи со известувањето.
Видеото е поставено на социјалната мрежа Фејсбук и е прегледано над 100. илјади пати, а сите сакаат да дознаат кој е јунакот на денот од Република Српска.
Погледнете го видеото:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Можеби и’ не е време да бидете во врска: Овие знаци го покажуваат тоа!

Како и во се друго во животот, така и во љубовта постојат одредени правила. Пред …