(ФОТО) Фасцинантни призори: Кога ќе се здружи јато птици настанува чиста магија!

Комбинација на вистинско место во вистинско време, но и камера која токму тогаш „шкљоцнала“, дава потполно неверојатен резултат.


Токму такви призори ви претставуваме во галеријата – јата птици кои формирале неверојатни облици.

Фасцинантни призори. Кога јато птици ќе се здружи настанува вистинска магија.


Сигурни сме дека ќе уживате.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ПРИМЕР ЗА ВОСХИТУВАЊЕ – Се преполовил а имал 226 килограми:„Јас сум доказ дека е се’ возможно!“

Момчето кое поради лекови и љубовта кон брзата храна дотуркал до 226. килограми одлучил да …