(ФОТО) Три ѕвезди позирале за германското издание на „Вог“: Шерон Стоун го пронашла рецептот против старост!

Одличните актерки и атрактивни жени денес зборувале за нивните кариери и за тоа како се справуваат со годините…
Шерон Стоун (62), Хелен Мирен (76) и Ирис Бербен (70) позирале за мајското издание на германскиот „Вог“. Одличните актерки и атрактивни жени денес зборувале за нивните кариери и за тоа како се справуват со годините.
Некои фотографии веќе ја видоа светлината на денот, а сите три дами изгледаат сензационално. Сепак, посебен впечаток остава фаталната Шерон Стоун, која на својот профил на Инстаграм објавила и неколку нејзини фотографии. Ѕвездата на „Raw Passions“ (Сирови страсти) добила многу комплименти, а многумина се убедени дека Шерон нашла рецепт против староста.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

Будвигов крем: Појадок кој спречува појава на бројни болести

Германската биохемичарка Јохана Будвиг открила начин за откривање на маснотии во крвта, ја сфатила важноста …