(ВИДЕО) НЕВОЗМОЖНО НО ВИСТИНИТО – Снимено во Струмица: „Короната се љекува, сељачизмот јок“

На Фејсбук се појави едно необично видео, кое додека го гледате нема да ви се верува во тоа што е снимано…
Маж, застанал пред раскрсница и уринирал…
Сето тоа го снимил возачот зад него…
Далис е согласувате со насловот на видеото дека „Короната се лекува, сељачизмот јок“?

Короонта се љече , сељачизмо јок

Gepostet von Струмица – град на совесни граѓани am Donnerstag, 2. April 2020

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Во овој знак се раѓаат најголемите мајстори на манипулацијата: Ќе излажат кога ќе имаат потреба – се’ што ќе кажат проверете три пати!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …