(ВИДЕО+ФОТО) УШТЕ ЕДНО БЕБЕ НА ПАТ: Алек Болдвин и сопругата го чекаат петтото бебе по трет пат!

Глумецот Алек Болдвин (62) со сопругата Хиларија го очекува петтото дете.

Оваа вест уследила четири месеци откако инстгрукторката по јога го имала вториот спонтан абортус, на инстаграм страната на „Пеопле“ осамнала и фотографија на парот со четири деца.

View this post on Instagram

🖤🤍 @marcovacchi

A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on

Под објавата, наизменични се сменуваат пораки, од честитки, до оние на кои им се кажува дека треба да престанат, дека на нејзиното тело му треба одмор, до оние грди коментари кои велат дека Болдвин изгледа како дедо …
Таа е во брак со нејзиниот сопруг Алек Болдвин веќе осум години, а за тоа време тие веќе ја добија ќерката Кармен Габриел, и синовите Ромео, Леонард и Рафаел.
Актерот ќе стане татко по шести пат, а од бракот со неговата поранешна сопруга Ким Бејсингер ја има ќерката, Аланд Болдвин.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Бил подготвен да го даде својот живот за братот: Тој е еден од најомилените холивудски глумци, а неговиот живот крие ГОЛЕМА ТАГА!

Еден од најголемите холивудски актери, бил подготвен својот живот да го даде за животот на …