(ФОТО) Наум Петрески гостин во „Лица и дела“ на ТВ Сонце

Во време на корона вирусот и пожелното седење дома, башка забраната за излегување после 21. часот
вечерва на ТВ Сонце во емисијата „Лица и дела“ гостин ќе е Наум Петрески…
За нашиот популарен пејач кој кариерата ја започна на „Валандово“ има многу да се зборува, а и многу се знае, но…
За него се вели дека е „грло ненапеано“, а зошто ќе откриеме вечерва во „Лица и дела“…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Гоце Михајлоски: „Мене, на сестра ми, и на мајка ми скептиците нека ми објаснат дека ‘нема корона’ и од што почина мојот татко!“

Кој може мене, на сестра ми и мајка ми, да ни објасни од што почина …