(ФОТО) БРЕМЕНАТА ПЕНЗИОНИРАНА ТЕНИСЕРКА СЕ СЛИКАЛА ГОЛА И ИСПРАТИЛА ПОРАКА: „Останете дома!“

Бившата словачка тенисерка Домника Цибулкова поради пандемијата со корона вирус деновите ги минува во изолација.
Со сопругот Мис Навара го очекува првото дете, кое, судејќи спроед нејзиниот труднички стомак, би требало да стаса брзо.
„Останете дома, ние сме дома“, порачала со фотографија на која е потполно гола со кученце во скутот и трудничкиот стомак во прв план.

View this post on Instagram

Stay home-we do ❣️❣️❣️

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Фановите веднаш ги заинтригирало кога точно бебето би требало да стаса на свет и кое име планира да го даде, но на прашањата не добиле одговори.

Цибулкова бременоста ја објавила на 10. декември 2019. година кога позирала со партнерот со кого е во врска девет, а во брак три години.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Починала Исидора Бијелица: Книжевничката имала 52. години!

Денес, на 52. годишна возраст,починала Исидора Бјелица. Бјелица починала во станот на нејзините родители во …