(ФОТО) Сцена која ќе ви измами солзи во очите: Емотивна средба на медицинска сестра и нејзиниот сопруг полицаец кои зборуваат на телефон а помеѓу нив има стакло!

Емотивна средба на медицинска сестра која работи во Ургентниот центар во Белград (Србија) и полицаец кога се на должност. Ги одвојува – стакло.
Момент за здивнување за двајцата, момент кога можат да се видат и разговараат. Но, само преку стакло. Ги ставиле рацете на стаклениот прозорец и разговараат преку телефон.
„Колегата од Полициската управа за град Белград се поздравува со својата сопруга која е медицинска сестра на Ургентен центар. Тие се на своите работни места, а вие поради нив останете дома“, пишува на Инстаграм профилот на МВР Србија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денот кога сте родени открива важни детали за вашата личност

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …