(ВИДЕО) ТЕШКА САМОИЗОЛАЦИЈА – ИСПРАЌАЈТЕ МИ ПОРАКИ: Сопругата на Том Хенкс го објавила својот број од телефон!

Сопругата на Том Хенкс закрепнува од корона вирусот во домашна изолација…
Сопругата на Том Хенкс (63), актерка, пејачка и продуцентка Рита Вилсон (63), која закрепнува од вирусот во домашна изолација, во Австралија, го сподели на Инстаграм нејзиниот телефонски број и ги замоли фановите да ја повикаат.


“Ова е мојот телефонски број (310) 299-9260. Испратете ми порака за да можам да ве известам што правам кога сум во вашиот град (откако ќе можеме да ги напуштиме домовите) и ќе можеме да останеме во контакт.Ќе ви возвратам со СМС порака во догледно време. Исто така, ве молам, испратете ми нови предлози за песна за мојата карантинска топ-листа”, речкла Вилсон во видеото.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Зошто луѓето ги оставаат партнерите кои ги сакаат?

Најтежок дел од секој љубовен однос е раскинувањето, дури ако и сами сте го иницирале …