На овие хороскопски знаци самоизолацијата најтешко им паѓа!

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Тие веќе планираат патувања по карантинот.
Како што пишува Your Tango, луѓето родени во овие хороскопски знаци се доста погодени од новата ситуација, особено затоа што тие мораат да останат на истото место повеќе од неколку дена.
Овие три знаци на зодијакот се вистинските екстроверти со најтешка самоизолација.

Близнаци
На Близнаците веќе им е доста од сè и сакаат да одат на забава. За нив е незамисливо да ја поминат ноќта после вечерата дома, со книга или серија. Тие се едноставно многу отворени и многу социјални лица кои не научиле да уживаат во друштвото на самиот себе.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Многумина ја носат оваа амајлија а не знаат што значи!

Злото око, познато во грчката култура како „мајка“ (ματι), е проклетство за кое се смета …