(ВИДЕО) ПРВПАТ СО ТАТО НА РИБОЛОВ! Момчето уловило риба а неговата реакција ќе ве воодушеви!

Највредното нешто што можете да му го подарите на своето дете е заедничкото време со многу љубов и смеење.
Ова четиригодишно момче засекогаш ќе го памти денот кога со татко му првпат бил на риболов.
Штом ја фрлил јадицата во вода рибата почнала да гризе, а детето восхитено почнало да го извлекува уловот. Татко му му честитал на уловената риба, а момчето било толку среќно и возбудено што веднаш го прашал својот татко кога ќе го повторат ова дружење…
Бесценето!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Славната тенисерка родила девојче и открила кое популарно име и го дала

Каролина Возниацки стана мајка. Поранешната данска тенисерка со нејзиниот сопруг и поранешна НБА sвезда Дејвид …