(ВИДЕО) ШОК ВО УТРИНСКАТА НА РТС: Репортерката се јавила во живо од Чачак, а потоа овој маж направил шоу! ПОГЛЕДНЕТЕ!

Со утринскиот извештај за состојбата на патиштата кое во живо е емитувано од Чачак, гледачите ги воодушевил еден случаен минувач.
Имедно, тој одел по улицата а кога видел дека има јавување во живо, веднаш застанал и воодушевено гледал во камерата.
Мажот од Чачак потоа испратил бакнеж и заиграл оро.
Репортерката непречено продолжила да зборува за сообраќајот, додека минувачот скокал и мафтал со рацете.
Погледнете го неговиот епрформанс.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Корисни маснотии – Кафеавите маснотии СОГОРУВААТ калории и го ТОПЛАТ телото – Еве зошто е добро да ги имате!

Сите се трудиме да имаме што помалку маснотии во телото, но тоа не важи за …