(ВИДЕО) За ова го измислиле зборот „голиште“

Фудбалерот на „Дундалк“, Џордан Флорес, на натпреварот против „Шамрок“ постигнал спектакуларен гол.
„Шамрок“ пред своите навивачи водел со 1:0 кога после одлично изведениот корнер Џордан Флорес постигнал спектакуларен гол за 1:1.
Не треба ништо да се пишува,само гледајте и уживајте:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Новак Ѓоковиќ со семејството се одмора во Сараево: Посета на пирамидите во Високо!

Најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ, со семејството пристигнал во Сараево, а одморот го започнал …