(ВИДЕО) Силниот ветер носи се’ пред себе: ДЕТЕ СЕ ФАТИЛО ЗА ВРАТАТА И ИСЧЕЗНАЛО!

Силниот ветер навистина може да биде круцијална климатска катастрофа. Снимките снимени од безбедносните камери пред една куќа покажуваат како ветерот направил голема катастрофа.
Поточно, во моментот кога детето се обидело да ја отвори вратата, налетот на ветрот бил толку силен што го кренал девојче кое се држело за кваката од вратата! Од силата на ударот, вратата завршила на другата страна заедно со девојчето кое се држело за неа.
огледнете ја оваа снимка!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што може да се случи со вашето тело ако јадете премногу месо?

Секојдневната исхрана базирана на рамнотежа и умерено внесување на сите намирници е идеалниот пат до …